Kariera > Aktualne oferty pracy > Młodszy Analityk Programista

MŁODSZY ANALITYK PROGRAMISTA

Wybrany kandydat dołączy do zespołu konsultantów, świadcząc usługi wsparcia programistycznego w projektach wewnętrznych i zewnętrznych.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w budowaniu narzędzi IT wspierających biznes,
  • Wsparcie w administracji systemami i bazami danych,
  • Wsparcie zespołu w opracowywaniu procesów IT i bezpieczeństwa,
  • Wsparcie zespołu w opracowaniu polityk i procedur IT i bezpieczeństwa.

Wymagania:
  • Student IV - V roku lub absolwent uczelni technicznej,
  • Doświadczenie w programowaniu: .Net, C, C#, Java, PHP,
  • Doświadczenie w administracji systemami,
  • Doświadczenie w projektowaniu baz danych,
  • Doświadczenie w projektowaniu systemów IT (mile widziana znajomość UML i narzędzi do projektowania),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Profesjonalizm, konsekwencja w działaniu i nastawienie na osiąganie celów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
  • Możliwość szybkiego rozwoju kompetencji poprzez udział w ciekawych projektach dla dużych i znanych firm,
  • Szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Uzyskiwanie certyfikatów znanych i renomowanych organizacji potwierdzających kompetencje i doświadczenie,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja|optimapartners.pl| |rekrutacja|optimapartners.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

DO GÓRY
PWPWEmpikAtlantic Fund ServicesMercor
Zapytaj o cenę.
Uzupełnij i wyślij formularz