Kariera > Aktualne oferty pracy > Młodszy Analityk Biznesowy

MŁODSZY ANALITYK BIZNESOWY

Wybrany kandydat dołączy do zespołu konsultantów i analityków Optima Partners, gdzie będzie miał możliwość podjęcia ważnych zawodowych wyzwań i rozwoju kompetencji doradczych.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu konsultantów w bieżących pracach przy projektach doradczych,
  • Prowadzenie analiz biznesowych,
  • Researche i zestawienia danych rynkowych.

Wymagania:

  • Absolwent lub student IV - V roku studiów, preferowane kierunki ekonomiczne lub informatyczne,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Energia i zaangażowanie, wysoka motywacja do rozwoju zawodowego,
  • Kreatywność i samodzielność,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi podstawowych aplikacji biurowych (MS Office),
  • Podstawowa znajomość zagadnień z dziedziny IT,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra samoorganizacja czasu i umiejętność pracy pod presją,
  • Mile widziana praktyka w firmie konsultingowej.

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Możliwość intensywnego i wielostronnego rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Studentom IV i V roku oferujemy możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy do harmonogramu zajęć.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja|optimapartners.pl| |rekrutacja|optimapartners.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

DO GÓRY
PWPWEmpikAtlantic Fund ServicesMercor
Zapytaj o cenę.
Uzupełnij i wyślij formularz