Kariera > Aktualne oferty pracy > Key Account Manager

KEY ACCOUNT MANAGER

Wybrany kandydat dołączy do działu sprzedaży, gdzie będzie miał możliwość rozwoju swoich kompetencji, wpływając na plany sprzedażowe firmy i uczestnicząc w jej długofalowym rozwoju.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie Klientów: usługi z zakresu IT i Biznesu,
  • Budowanie i rozwijanie relacji na bazie zainicjowanych kontaktów,
  • Przygotowywanie ofert,
  • Pozyskiwanie zleceń na świadczenie usług doradczych w branży IT,
  • Prowadzenie spotkań sprzedażowych,
  • Identyfikowanie przetargów, przygotowywanie ofert i dokumentacji przetargowej,
  • Współpraca w zakresie przygotowywania umów z Klientami,
  • Koordynacja działań marketingowych i dbanie o wizerunek firmy,
  • Usprawnianie procesów sprzedażowych i poziomu obsługi Klienta,
  • Monitorowanie i analiza danych rynkowych.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży usług (preferowane usługi IT),
  • Wyższe wykształcenie techniczne i/lub ekonomiczne,
  • Profesjonalizm, konsekwencja w działaniu i nastawienie na osiąganie celów,
  • Bardzo dobra organizacji pracy,
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office i Internetu.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie doradczej i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Współpracę pełną wyzwań, w młodym i ambitnym zespole,
  • Wynagrodzenie podstawowe i system premiowy uzależniony od osiąganych wyników.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja|optimapartners.pl| |rekrutacja|optimapartners.pl.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

DO GÓRY
PWPWEmpikAtlantic Fund ServicesMercor
Zapytaj o cenę.
Uzupełnij i wyślij formularz